Role neziskových organizací v doučování žáků

Podporu vzdělávání u dětí a teenagerů ze sociálně znevýhodněných rodin považujeme za jednu z klíčových oblastí, na kterou se mimo jiné naše služby zaměřují. V rámci služby NZDM DROM realizujeme pro děti a teenagery individuální DOUČOVÁNÍ – prezenční i online formou. Kolegyně Jana, která je lektorkou a vedoucí pracovnicí DOUČOVÁNÍ přijala pozvání Národního pedagogického institutu a zúčastnila se debaty u kulatého stolu na téma „Role neziskových organizací v doučování žáků“.
Natáčení se konalo v Praze, v budově NPI na Senovážném náměstí.
Přímá účast v debatě měla pro nás velký přínos a věříme, že se video dostane do většiny sboroven a přispěje tak ke zlepšení spolupráce mezi školami a neziskovými organizacemi.

Video si můžete pustit na YouTube kanále a najdete ho pod odkazem zde
Podporu vzdělávání u dětí a teenagerů ze sociálně znevýhodněných rodin považujeme za jednu z klíčových oblastí, na kterou se mimo jiné naše služby zameřují. V rámci služby NZDM DROM realizujeme pro děti a teenagery individuální DOUČOVÁNÍ – prezenční i online formou.
📚Kolegyně Jana, která je lektorkou a vedoucí pracovnicí DOUČOVÁNÍ přijala pozvání Národního pedagogického institutu a zúčastnila se debaty u kulatého stolu na téma „Role neziskových organizací v doučování žáků“.
Natáčení se konalo v Praze, v budově NPI na Senovážném náměstí.
Přímá účast v debatě měla pro nás velký přínos a věříme, že se video dostane do většiny sboroven a přispěje tak ke zlepšení spolupráce mezi školami a neziskovými organizacemi. 🙏

Video si můžete pustit na YouTube kanále a najdete ho pod odkazem zde.

Zpět